Vířivé vany-spa – Příslušenství 

Vířivé vany-spa – Příslušenství

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VÍŘIVÉ VANY

Nabízíme Vám širokou řadu nejrůznějšího příslušenství jak pro pevné vířivé vany, tak pro nafukovací vířivky. Kromě mnoha užitečných i designových výrobků, které vám zpříjemní každý moment relaxace, máme v nabídce také filtrační systémy, doplňkovou bazénovou chemii, kartušové filtry, důležité testery kvality vody a č...

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VÍŘIVÉ VANY

Nabízíme Vám širokou řadu nejrůznějšího příslušenství jak pro pevné vířivé vany, tak pro nafukovací vířivky. Kromě mnoha užitečných i designových výrobků, které vám zpříjemní každý moment relaxace, máme v nabídce také filtrační systémy, doplňkovou bazénovou chemii, kartušové filtry, důležité testery kvality vody a čisticí prostředky.

K pevným i mobilním vířivým vanám nabízíme nejrůznější zastřešení od altánů přes pergoly až po slunečníky. Úbytku tepla zabrání termokryty, zvedák vám pomůže kryt snadno obklopit a pohodlný vstup do vířivky zabezpečí schůdky případně madla. Nezapomínáme ani na drobnosti jako jsou vanička na nohy, odkládací pult, osušky a ručníky nebo wellness pantofle.

V této kategorii naleznete sortiment příslušenství pro sauny, který umocní váš zážitek ze saunování. Nabízíme nejen řadu různých doplňků k infrasaunám včetně aromaterapie s osmnácti různými vůněmi, ale také příslušenství finských saun. Je na vás, jaké příslušenství si pro saunování vyberete. Věřte však, že může maximálně zlepšit váš komfort při relaxačním pobytu v sauně.

Konkrétně u nás pořídíte třeba masážní válečky, vhodné k uvolnění ztuhlých svalů, na které už sama o sobě sauna působí velmi blahodárně. Dále nabízíme atraktivní věšáky pro odložení oblečení a dalšího textilu, rohožky, župany, saunová kamna, kalíšky pro aromaterapii, kbelíky, naběračky nebo teploměry. Užitečné příslušenství u nás pořídíte za velmi výhodné ceny.

 

Více...

Vířivé vany-spa – Příslušenství 

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 30 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 30 položek