Pevné vířivky obdélníkové 

Pevné vířivky obdélníkové

KVALITNÍ ITALSKÉ VÍŘIVÉ VANY S VÍCE NEŽ 50LETOU TRADICÍ

Společnost JACUZZI®, italský specialista v oblasti výroby vířivých van má více než 50leté zkušenosti. Masážní vířivky jsou vybaveny mimořádně pohodlnými lehátky, sedadly a příjemným osvětlením. Kvalitní masáž, dokonalý design a vysoký výkon oceníte, ať už trávíte čas s rodinou, přáteli nebo...

KVALITNÍ ITALSKÉ VÍŘIVÉ VANY S VÍCE NEŽ 50LETOU TRADICÍ

Společnost JACUZZI®, italský specialista v oblasti výroby vířivých van má více než 50leté zkušenosti. Masážní vířivky jsou vybaveny mimořádně pohodlnými lehátky, sedadly a příjemným osvětlením. Kvalitní masáž, dokonalý design a vysoký výkon oceníte, ať už trávíte čas s rodinou, přáteli nebo relaxujete po dlouhém pracovním dni.

V naší nabídce najdete čtyři nejoblíbenější modely. Tyto modely vás uchvátí svým designem. Nejmenší model je pro 3 osoby, největší až pro 6 osob. Firma Jacuzzi patří k průkopníkům hydromasážních van. Staví na mnohaletých zkušenostech, proto se jejich vířivky řadí k tomu nejlepšímu, co na evropském trhu můžete najít.

ELEGANTNÍ VÍŘIVÉ VANY ZA PŘIJATELNOU CENU

Domácí lázně za přijatelnou cenu vám nabízí naše řada elegantních a nadčasových akrylátových vířivek PREMIUM+. Jedná se o kvalitní vířivé vany, které se pro nás vyrábí v zahraničí. Nabízí velké pohodlí, elegantní vzhled, kvalitní funkce a moderní vybavení.

Díky domácímu wellness centru, si můžete užívat hýčkání každý den. Akrylátové vířivé vany můžete využívat celoročně, 7 dní v týdnu. Užijte si masáž, která vám uleví od bolesti a navrátí zpět ztracenou energii.

VÍŘIVÉ VANY S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU NA SKOŘEPINU

VIKING SPAS jsou americké vířivky, které exkluzivně dovážíme pro Střední Evropu. Na skořepinu vířivé vany z materiálu Soft Touch máte doživotní záruku. O kvalitě, bezpečnosti a americkém původu vířivých van rozhodně nemusíte pochybovat. Tyto modely jsou vybaveny hydromasážními tryskami, ozonátorem, osvětlením vířivky nebo anatomickými opěrkami hlavy.

Více...

Pevné vířivky obdélníkové 

Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek