Venkovní sauny 

Venkovní sauny

VENKOVNÍ SAUNY PŘINÁŠEJÍ OPRAVDOVÝ SAUNOVÝ ZÁŽITEK

Dopřejte si relaxaci ve finské venkovní sauně. Tento druh sauny má sudový a oválný tvar a je úžasným doplňkem zahrad, dají se využívat celoročně a působí blahodárně na lidské zdraví. HIKOR vám nabízí několik moderních modelů v podobě sudů nebo iglú. Všechny sauny jsou kvalitně zpracované a zajiš...

VENKOVNÍ SAUNY PŘINÁŠEJÍ OPRAVDOVÝ SAUNOVÝ ZÁŽITEK

Dopřejte si relaxaci ve finské venkovní sauně. Tento druh sauny má sudový a oválný tvar a je úžasným doplňkem zahrad, dají se využívat celoročně a působí blahodárně na lidské zdraví. HIKOR vám nabízí několik moderních modelů v podobě sudů nebo iglú. Všechny sauny jsou kvalitně zpracované a zajišťují příjemné relaxační saunové klima.

Finské venkovní sauny jsou hodně prostorné. Uvnitř najdete jednu až dvě lavice a jsou vhodné až pro čtyři osoby. Kromě vnitřního posezení může mít sauna také malou verandu, na které se osvěžíte či zchladíte. Především finské venkovní sauny ve tvaru sudu mají na severu dlouholetou tradici a i dnes se hojně využívají. Lidé tam dobře vědí, proč mít domácí wellness.

Součástí našich saun nejsou topidla. Je tedy vaše rozhodnutí, zda využijete topidlo na tuhá paliva nebo elektrická kamna. Doba vyhřátí sauny závisí na její velikosti a na typu. Čas nahřátí se pohybuje okolo 40 min. Domácí sauny se nejčastěji vyrábějí ze severského smrku. Barevné provedení můžete přizpůsobit svým představám.

Venkovní infrasauny jsou nejen zdraví prospěšné, ale také přispívají architektuře zahrady či venkovního prostoru. Přírodní materiály nenarušují dojem, naopak ho umocňují. Umístění venku navíc skýtá nádherné pohledy z okna či dveří.

Více...

Venkovní sauny 

Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek