Infrasauny 

Infrasauny

KVALITNÍ SAUNY PRO VAŠE DOMÁCÍ WELLNESS CENTRUM

Sauna je oblíbená v mnoha kulturách po několik desetiletí. Určitě jste ji už jednou zkusili a nyní ji můžete mít i u vás doma.

Sauna je především prospěšná pro sportovce, protože ulevuje od svalového napětí a bolesti.  Vychutnávat si ji mohou také umělci a kreativci, jelikož uvolňuje mysl a může po...

KVALITNÍ SAUNY PRO VAŠE DOMÁCÍ WELLNESS CENTRUM

Sauna je oblíbená v mnoha kulturách po několik desetiletí. Určitě jste ji už jednou zkusili a nyní ji můžete mít i u vás doma.

Sauna je především prospěšná pro sportovce, protože ulevuje od svalového napětí a bolesti.  Vychutnávat si ji mohou také umělci a kreativci, jelikož uvolňuje mysl a může podpořit inspiraci. V sauně také najdou chybějící slunce a teplo lidé, kteří trpí depresemi zejména v zimním období. 

Díky domácí sauně si můžete relax dopřát kdykoliv. Naše firma je expertem na prodej saun, které jsou zdrojem tepla, pohody a dobré nálady. Proto vám moc rádi poradíme s výběrem druhu - finské, infrasauny, venkovní, sudové či oválné sauny. Na nás se můžete obrátit s důvěrou a my rádi najdeme řešení pro vaše domácí wellness centrum. V nabídce také naleznete sauny vhodné i do malého bytu nebo naopak velké sauny pro 6 až 7 osob.

Finská sauna je tradiční suchá sauna, kterou si můžete vychutnat v pohodlí domova. Váš organismus se nahřívá při teplotě až 90°C. Poté následuje ochlazení pod studenou sprchou nebo v bazénku s chladnou vodou. Můžete si vybrat moderně nebo tradičně zpracované a v různých rozměrech.

Během pobytu v domácí sauně dokonale uvolníte své tělo i mysl. Finská sauna je navíc báječným pomocníkem v regeneraci před a po fyzické zátěži. Naše sauny pohodlně vytopíte kvalitními saunovými kamny Harvia, ke kterým lze dokoupit bohaté příslušenství – lávové kameny, vědro s naběračkou, kilty, saunové čepice apod. Tyto doplňky umocňují atmosféru během saunování. Když se vám zdá vzduch v sauně příliš suchý, polejete lávové kameny a vytvoříte magickou páru.

Všechny naše sauny jsou vyrobené z kvalitního dřeva, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Nechybí ani bezpečnostní sklo a intimní osvětlení. Již během 20 minut je vaše sauna nahřátá a připravená k použití. Nakupujte u nás za výhodné ceny.

Infrasauna je trošku odlišná od klasické finské. Dělí se na cykly, jejichž součástí je také ochlazování. Obvykle se provádí 3 cykly, které začínají pobytem v sauně (zhruba 10-15 minut), poté se tělo ochladí ve sprše nebo v bazénku a chvíli se odpočívá. Stejný postup se pak opakuje ještě 2x. Po pobytu v infrasauně k ochlazování nedochází, pouze se doporučuje odpočinek na lehátku.

Více...

Infrasauny 

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 46 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 46 položek