Pevné vířivky čtvercové 

Pevné vířivky čtvercové

ČESKÉ VÍŘIVKY Hikor MAJÍ DOPRAVU A MONTÁŽ V CENĚ PO CELÉ ČR!

(PLATÍ PRO ŘADU OKA, HC A CELTIC)

České vířivky HIKOR jsou výsledkem dlouholeté zkušenosti s prodejem a servisem hydromasážních vířivých van z Ameriky, Evropy i Číny. Naše výroba je reakcí na potřebu našich zákazníků, kteří chtějí kvalitní domácí lázně. Naše vířivky, které opustí výrob...

ČESKÉ VÍŘIVKY Hikor MAJÍ DOPRAVU A MONTÁŽ V CENĚ PO CELÉ ČR!

(PLATÍ PRO ŘADU OKA, HC A CELTIC)

České vířivky HIKOR jsou výsledkem dlouholeté zkušenosti s prodejem a servisem hydromasážních vířivých van z Ameriky, Evropy i Číny. Naše výroba je reakcí na potřebu našich zákazníků, kteří chtějí kvalitní domácí lázně. Naše vířivky, které opustí výrobu jsou zhmotněním vašich snů. Vznikají na základě spolupráce s kvalitními americkými i evropskými dodavateli ve spojení s českým umem.

Při výrobě dbáme nejen na přesnou práci strojů, které vytvářejí skořepinu vany, ale také na lidský faktor, který musí vše završit. Vše dokonale zkompletovat, propojit a otestovat.

Závěrečným testům věnujeme velkou pozornost. Z výroby od nás odchází pouze plně funkční, bezpečné a voděodolné vířivky, které budou ozdobou vašeho domácího wellness. Naši klienti oceňují, že cena českých vířivek rovněž obsahuje dopravu a montáž. Další výhodou výroby v Čechách je rychlost dodání.

V neposlední řadě si také dovolíme vyzdvihnout dopad na životní prostředí. České vířivky HIKOR nejsou laminované. Na jejich vyztužení a izolaci se používá italský materiál Green Shield, který je 100% recyklovatelný. Při výrobě, tak nevzniká nebezpečný odpad, lidé nepracují v nebezpečném prostředí a vy se koupete ve zdravotně nezávadném výrobku.

Více...

Pevné vířivky čtvercové 

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 25 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 25 položek